SK Deinze tegen Club Brugge zonder sponsor VDK

Derdenationaler SK Deinze ontvangt vanavond ineigen stadion topklasser Club Brugge. Blauw-zwart beloofde met de volledige A-kern naar het Burgemeester Van De Wielestadion af te zakken. Voor Club is dit de laatste oefenwedstrijd voor de competitie die in eerste klasse volgend weekend start. Nieuw bij SK Deinze vanavond worden de shirts. Voor het eerst zal het logo van VDK, niet langer hoofdsponsor van de oranjehemden, niet meer op de borst van aanvoerder Mathias Velghe en maats prijken. In het stadion zal niet veel meer aan de bank herinneren. Een nieuwe hoofdsponsor is er nog steeds niet. Peter De Maertelaere, public relations bij de derdeklasser, verduidelijkt.
"We geven onszelf nog tot het einde van de maand respijt om een hoofdsponsor te vinden", aldus De Maertelaere. "Ook met enkele co-sponsors lopen nog onderhandelingen. De start van de competitie halen de nieuwe truien niet. Dus moesten we een alternatief hebben. We hopen dat die truien tegen maandagmiddag klaar zullen zijn." (FHN)


noot: Aangezien er geen VVK werd gehouden willen wij de supporters de tip meegeven om zich tijdig naar het stadion te begeven en rekening te houden met mogelijke wachttijden aan de kassa's.

Bericht geplaatst door Petro Depraetere op 26/07/2010 (11:06 uur)
© KMSK Deinze Webteam, www.kmskdeinze.be, contact