De officiële clubsite

Nieuws

Supportersbussen naar RWDM

Zaterdagavond speelt KMSK Deinze een eerste topper. We gaan op bezoek bij RWDM. De Brusselaars tonen net als KMSK Deinze de nodige ambitie om de play-offs te spelen op het einde van het seizoen. Daar is ook de transferpolitiek en de vroege trainerswissel (Frederik Vanderbiest verving Drazen Brncic) een bewijs van. 

Er rijden 2 bussen richting Molenbeek zaterdagavond. Eentje vertrekt op de hoek van de Gaversesteenweg en de Poelstraat aan Café Aubisque dat is de bus van Supportersclub De Blussers

Ook Sfeergroep 818 doet een bus voor deze verplaatsing zij vertrekken op de Markt. Dit aan Chloë's Lounge- Tapas. 

Hieronder nog eens alle info:

Supportersclub De Blussers

Inschrijven: Geert: 0494 77 54 38

Vertrek: 18u15 - Café Aubisque - Gaversesteenweg -  9800 Deinze.

 

Sfeergroep 818

Inschrijven: Kristof op 0476 38 45 80 door €10 over te maken op rek. nr:  BE21 0358 8900 1203 van 818 

Vertrek: 18.00 uur - Markt 68, 9800 Deinze - Chloë's Lounge & Tapas

 

Ga mee naar Molenbeek en schreeuw onze jongens naar een 9 op 9!!! 

 

 

Supportersbus De Blussers naar K. Rupel Boom FC

Volgende zondag legt supportersclub 'De Blussers' zoals alle andere seizoenen opnieuw een bus in naar alle uitwedstrijden. 

Het principe blijft hetzelfde inschrijven kan op de gekende adressen en telefoonnummers. We geven het toch nog eens mee het kan in het lokaal Café Aubisque bij Geert op 0494.77.54.38 of bij Luc De Wulf op 0479 80 47 00. De bus vertrekt zondag omstreeks 13.30 uur aan het Lokaal Café Aubisque, Gaversesstw 9800 Deinze.

Ook inschrijven bij Twoine Verlinden kan via de Facebookpagina van De Blussers.

Inkomende transfer: Hamdi Ilias

KMSK Deinze heeft met Hamdi Ilias nog een speler aangeworven. De 23-jarige Ilias was reeds enkele weken op proef bij de club en speelde mee in de oefenwedstrijden bij Zwevezele (waar hij tweemaal scoorde) en Moeskroen.

Ilias, een vinnige flankaanvaller speelde afgelopen seizoen bij Berchem Sport waar hij een minder seizoen kende. Het seizoen ervoor kende hij wel een sterk seizoen bij Racing Jet Waver (3de AM) waar hij 18 maal scoorde en 11 assists gaf.

Na een positieve testperiode mocht hij deze week een contract van één seizoen tekenen bij onze club.

We heten Hamdi van harte welkom bij onze club!

SPELERSFICHE: 

(Foto: Socialscore - Louis Bruyneel)

Pagina's

website door GRAMMA